Ph متر قلمی حرفه ای ph meter extech PH-100


Ph متر قلمی حرفه ای ph meter extech PH-100,اسیدسنج,اسید سنج,phسنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,phمتر,صنعتی,خاک,extech,اکستچ,آمریکا,اسیدیته,قلیایی,قلمی,پرتابل,آزمایشگاهی,ph meter,عکس,آنلاین,online,باز,هیدرومتر,الکترود,رومیزی,سنسور,اسید,طرز کاربرد,جیبی,ایرانی
نمایش در اندازه واقعی

Ph متر قلمی حرفه ای ph meter extech PH-100

PHمتر قلمی EXTECH PH-100

دستگاه اسید سنج  PH-100 EXTECH از نوع قلمی بوده و مقدار اسیدیته و قلیائیت (PH) مواد را از 0 تا 14 به همراه دمای ماده سنجش شده و با دقت بالا نشان می دهد. سطح مخصوص پراب این PHسنج امکان سنجش اسیدیته هر ماده مایع، نیمه جامد، یا جامدی را می دهد. 

کاربرد: PHمترها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن در سه نوع قلمی، پرتابل و رومیزی به سنجش اسیدیته مواد گوناگون می پردازند. مثلا در صنایع مواد غذایی جهت سنجش اسیدیته:  آب، لبنیات، آب میوه ها، آبلیمو، روغن ها و... در صنایع کشاورزی و گلخانه ها جهت سنجش اسیدیته: خاک ، میوه ها، عسل و ... و همچنین دیگر صنایع و آزمایشگاه های شیمیائی و پزشکی و...

برند اکستچ EXTECH آمریکا نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش PHسنج های EXTECH و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید PHمتر EXTECH  PH-100 و آگاهی از قیمت اسیدسنج فوق وانواع اسید سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق EXTECH اکستچ با شرکت تماس بگیرید. 

نام های مشابه: به این دستگاه  PH سنج ، PHمتر و اسید سنج نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحموضه، و به انگلیسی PH METER, میباشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت PHمتر PH-100 EXTECH به قسمت دانلود مراجعه فرمایید.    

جزییات بیشتر


Ph متر قلمی حرفه ای ph meter extech PH-100

PHمتر اکستچ PH-100

مناسب جهت اندازه گیری PH انواع مایعات، نیمه جامدات و جامدات

رنج اندازه گیری : 0 … 14 pH
 
دقت سنجش : 0.01
 
رنج اندازه گیری دما : 5- …90°C

 نمایش دیجیتال و بارگرافدار
 
ضد آب IP57
 
کالیبراسیون آسان در 3 نقطه

Web Statistics Clicky