شیرهای برقی سلونوئیدی Gevax(ترک)


شیرهای برقی سلونوئیدی  Gevax(ترک),شیرهای سلونوئیدی,gevax,جیواکس,شیر برقی جیواکس,شیر برقی آب,گاز,سیال,آبیاری,آبنما,سلنویید,سولونویید,سلونیید,سولونوئید,قیمت,پیستونی,دیافراگمی,سوزنی,فروش
نمایش در اندازه واقعی

شیرهای برقی سلونوئیدی Gevax(ترک)

 

شیر برقی جیواکس GEVAX ساخت کشور ترکیه می  باشد که بوبین آن ایتالیایی می باشد.این برند مدلهای بسیار متنوعی از شیر برقی را از جمله  شیر برقی دیافراگمی،شیر برقی سوزنی و شیر برقی پیستونی برای کاربردهای گوناگون اعم از آب،هوا،گاز،بخار و سیالات دیگر را عرضه میکند. این شیرها بسته به مدل دارای تحمل فشار و دماهای مختلف می باشد و نیز از جنس برنج میباشند و در سایزهای خاص شیر استیل نیز عرضه میگردد.این برند دارای سایزبندیهای متنوع تا سایز 2 اینچ میباشد.

برای دریافت مشخصات محصول به قسمت اطلاعات بیشتر در پایین همین صفحه و برای دانلود کاتالوگ شیرهای برقی جیواکس به قسمت دانلود این صفحه مراجعه فرمایید.


شیر برقی سلونویید چیست?شیر سلونوئید یک وسیله ی الکترومکانیکی است که برای کنترل جریان مایع و یا گاز مورد استفاده قرار می گیرد. شیر برقی سلونوئیدی توسط یک جریان الکتریکی که به داخل کویل آن هدایت میشود، کنترل میگردد. هنگامی که کویل بوبین برقدار شد، یک میدان مغناطیسی داخل ان ایجاد میشود، که این باعث حرکت پیستون داخل آن میشود. بسته  به طراحی شیر سلونویید، پیستون میتواند شیر برقی را باز کند یا ببندد. زمانی که جریان الکتریکی قطع گردد، شیر برقی به حالت اولیه خود باز میگردد.

در شیرهای سلونوئیدی عملکرد-مستقیم، پیستون به صورت مستقیم یک اریفیس را درون شیر باز و بسته می کند. در شیرهای سلونوید عملکرد-پایلوت، پیستون یک اریفیس پایلوت را باز و بسته می کند.

برخی دسته بندی های شیر های برقی به قرار ذیل می باشد:

شیر های برقی را میتوان در انواع شیر برقی دیافراگمی، شیر برقی سوزنی و شیر برقی پیستونی دسته بندی کرد .

شیرهای برقی از مواد مختلف ساخته میشوند که مرسوم ترین آنها شیر برقی برنجی است. علاوه بر آن، شیر برقی استیل، شیر برقی پلاستیکی، شیر برقی تفلونی، شیر برقی آلومینیومی نیز موجود میباشند که هر کدام برای هدف خاصی مورد استفاده قرار میگیرد.

اتصالات شیر برقی نیز به دو صورت ، شیر برقی فلنج دار و شیر برقی دنده ای می باشد.

شیر های برقی از حیث تحمل فشار نیز دسته بندی میشوند، شیر برقی فشار پایین - شیر برقی فشار متوسط – شیر برقی فشار بالا

شیر های برقی از حیث تحمل دما نیز دسته بندی میشوند، شیر برقی دما متوسط – شیر برقی دما بالا

شیر های سلونوئیدی از منظر خروجی نیز به دو حالت شیر برقی دوراهه و شیر برقی سه راهه (سه راه) تقسم بندی می شود.

بوبین های شیر برقی نیز آنها را به 3 دسته دیگر تقسیم میکند. شیر برقی ضد آب(واترپروف) – شیر برقی ضد اسید – شیر برقی ضد انفجار

کاربردهای شیر برقی : شیر برقی آب، شیر برقی گاز، شیر برقی هوا، شیر برقی روغن، شیر برقی گاز شهری(گاز خانگی)، شیر برقی آب نما(آبنما)، شیر برقی آبیاری، شیر برقی آبیاری قطره ای

- طرز کار (نحوه کار) شیر برقی سلونوئید: با توجه به ولتاژ بوبین انتخابی شیر برقی 220 ولت – شیر برقی 24 ولت و یا شیر برقی 12 ولت ، و با توجه به نرمالی اپن یا کلوز بودن شیر برقی(NC,NO) و تامین فشار حداقلی مورد نیاز برای آنها ، میتوان با دادن فرمان رله با ولتاژمناسب مسیر جریان سیال را باز و بسته نمود.


- جهت خرید شیر برقی و اگاهی از قیمت شیر برقی ، با شرکت تماس بگیرید.

- فروش انواع و اقسام شیر های برقی با سایز- جنس- فشار- دما – سیال- بوبین و برندهای مختلف .


جهت سفارش شیر برقی موارد کاربرد ذیل باید مشخص گردد:

1- سیال

2- فشار

3-دما

4-سایز

5- درحالت عادی باز یا بسته

6- ولتاژبوبین

7- شرایط خاص(ضدانفجار، ضد خوردگی و ...)


 - نامهای مشابه : سولنوئید ولو ، شیر الکتریکی، شیر برقی سیال، شیر برقی صنعتی، سولنویید ولو، شیر برقی سلونوئید،شیر برقی سلونوئیدی،شیر سلونوئیدی،شیر برقی سلونوییدی،شیر سلونویید،شیر برقی سولونوئید،شیر برقی سولونویید ، شیر برقی سولنید،شیر برقی سلونید،شیر برقی سلونوید،شیر سلونوید

جزییات بیشتر


شیرهای برقی سلونوئیدی Gevax(ترک)

 

جنس

برنج- استیل

سایز

1/8˝,1/4˝,3/8˝,1/2˝,3/4˝,

11/2˝,

فشار

0.5-16bar

0.5-40bar

0.5-100bar

دما

-10-80°C

-10-180°C

نوع

دیافراگمی-پیستونی-سوزنی

سیال

آب،هوا،گاز،بخار،سیالات دیگر

حالت اولیه

NC

NO

تغذیه

220VAC

12,24VDC

 

Web Statistics Clicky