ترمومتر تماسی چهارکاناله lutron TM-946


ترمومتر تماسی چهارکاناله lutron TM-946 ,لوترون,lutron,تایوان,ترمومتر تماسی,ترمومتر تماسی,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر میله ای,ترمو متر,ترموکوپل,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,پراب دماسنج نوری,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی
نمایش در اندازه واقعی

ترمومتر تماسی چهارکاناله lutron TM-946

ترمومتر چهار کاناله لوترون TM-946

 کاربرد ترمومتر تماسی lutron: این ترمومتر جزء دماسنج های با کاربرد صنعتی می باشد.

این دماسنج پرتابل با دقت بسیار بالا و قابلیت سنجش دما در چهارنقطه و نمایش همزمان آنها و بسته به نوع پراب تا 1370 درجه سانتی گراد بوسیله پراب های تیپ K,J و PT100 در سنجش دمای سطوح کاربرد دارد.

برند لوترون lutron تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دما سنج های تماسی lutron و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ترمومتر TM-946 lutron و انواع ترموکوپل ها و آگاهی از قیمت ترمومتر تماسی فوق وانواع ترمومترهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق lutron  با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  حرارت سنج، دماسنج صنعتی، ترمومتر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحراره بالاشعه تحت الحمراء، درجه الحراره ، و به انگلیسی Thermometer می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترمومتر تماسی TM-946 lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


ترمومتر تماسی چهارکاناله lutron TM-946

4CHANNEL THERMOMETER LUTRON TM-946

قابلیت اندازه گیری :

تیپ K : درجه سانتی گراد 1370 تا 199.9-

تیپ J : درجه سانتی گراد 1210 تا 199.9-

Pt100 : درجه سانتی گراد 850 تا 199.9-

قابلیت نمایش همزمان دمای چهار محیط

دارای کارت حافظه - مینیمم و ماکزیمم و ثبت اطلاعات تا 16000 مقدار

قابلیت اتصال به PC توسط کابل RS-232 و USB و نرم افزار مربوطه

 

Web Statistics Clicky