ترمومتر تماسی دوازده کاناله حافظه دار LUTRON BTM-4208SD


ترمومتر تماسی دوازده کاناله حافظه دار LUTRON BTM-4208SD,لوترون,lutron,تایوان,ترمومتر تماسی,ترمومتر تماسی,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر میله ای,ترمو متر,ترموکوپل,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,پراب دماسنج نوری,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی
نمایش در اندازه واقعی

ترمومتر تماسی دوازده کاناله حافظه دار LUTRON BTM-4208SD

ترمومتر 12 کاناله دارای حافظه لوترون BTM-4208SD

 ترمومتر تماسی lutron BTM-4208SD : این ترمومتر  جزء دماسنج های با کاربرد صنعتی و بسیار حرفه ای می باشد.

این دماسنج پرتابل با دقت بسیار بالا و سنجش دما تا 1300 درجه سانتی گراد در 12 نقطه بوسیله پرابهای تیپ K و J و نمایش و ذخیره همزمان آن ها و قابلیت اتصال به کامپیوتر در سنجش و آنالیز دمای سطوح کاربرد دارد.

برند لوترون lutron تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دما سنج های تماسی lutron و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ترمومتر BTM-4208SD lutron و انواع ترموکوپل ها و پراب ها و آگاهی از قیمت ترمومتر تماسی فوق وانواع ترمومترهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق lutron  با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  حرارت سنج، دماسنج صنعتی، ترمومتر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحراره بالاشعه تحت الحمراء، درجه الحراره ، و به انگلیسی Thermometerمی باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترمومتر تماسی   BTM-4208SD lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


ترمومتر تماسی دوازده کاناله حافظه دار LUTRON BTM-4208SD

ترمومتر تماسی دیتالاگر 12 کانال BTM-4208SD

 قابلیت اندازه گیری :

تیپ K: درجه سانتی گراد 1300 تا 100-

تیپ J: درجه سانتی گراد 1200 تا 100-

قابلیت نمایش همزمان دمای 12 محیط

قابلیت اتصال به PC توسط کابل RS-232 و USB و نرم افزار مربوطه

قابلیت ثبت اطلاعات روی کارت حافظه (SD CARD 1 ~16G)

 

Web Statistics Clicky