رطوبت سنج ارزان قیمت LM-81HT لوترون LUTRON HUMIDITY/TEMP METER


رطوبت سنج ارزان قیمت LM-81HT لوترون LUTRON HUMIDITY/TEMP METER,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,lutron,لوترون,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج ارزان قیمت LM-81HT لوترون LUTRON HUMIDITY/TEMP METER

رطوبت سنج پراب سرخود LM-81HT لوترون

دستگاه رطوبت سنج LM-81HT LUTRON از نوع محیطی بوده و رطوبت را تا 95% RH نشان می دهد. قابلیت حمل آسان به خاطر سرخود بودن پراب و سنجش دمای محیط و قیمت ارزان آن از ویژگی های این دستگاه است.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

  برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج LUTRON LM-81HT و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید.

 نام های مشابه: به این دستگاه نم سنج نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج   LM-81HTLUTRON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج ارزان قیمت LM-81HT لوترون LUTRON HUMIDITY/TEMP METER

رطوبت سنج LM-81HT لوترون

قابلیت اندازه گیری :

رطوبت : 95% تا 10

دما : 50 تا 0 درجه سانتی گراد

دارای حافظه - مینیمم و ماکزیمم 

دارای قاب مقاوم 

ابعاد کوچک

همراه با کیف حمل

Web Statistics Clicky