رطوبت سنج محیطیYK-90HT لوترون LUTRON HUMIDITY METER


رطوبت سنج محیطیYK-90HT لوترون LUTRON HUMIDITY METER,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,lutron,لوترون,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج محیطیYK-90HT لوترون LUTRON HUMIDITY METER

رطوبت سنج ارزان قیمت محیطیYK-90HT لوترون 

دستگاه رطوبت سنج YK-90HT  LUTRON از نوع محیطی بوده و رطوبت را تا 95%RH نشان می دهد. سنجش دمای محیط، نشان دادن DEW POINT (نقطه شبنم) حافظه 1000 مقدار و قابلیت اتصال به کامپیوتر از ویژگی های این رطوبت سنج نسبتا ارزان قیمت است.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج LUTRON YK-90HT و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق و انواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنجYK-90HT LUTRON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج محیطیYK-90HT لوترون LUTRON HUMIDITY METER

رطوبت سنج محیطیYK-90HT لوترون

قابلیت اندازه گیری رطوبت : 95% ~ 10

دما : 50 ال 0 درجه سانتیگراد

Dew Point :  -25.3  تا48.9

دارای حافظه تا ثبت 1000 مقدار به تاریخ و ساعت ، مینیمم و ماکزیمم

قابلیت اتصال به PC توسط کابل RS-232 و USB و نرم افزار مربوطه

همراه با کیف


Web Statistics Clicky