رطوبت سنج / دماسنج/ نقطه شبنم حرفه ای HT-3009 لوترون LUTRON HUMIDITY METER


رطوبت سنج / دماسنج/ نقطه شبنم حرفه ای HT-3009 لوترون LUTRON HUMIDITY METER,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,lutron,لوترون,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج / دماسنج/ نقطه شبنم حرفه ای HT-3009 لوترون LUTRON HUMIDITY METER

 رطوبت سنج حرفه ای HT-3009 لوترون LUTRON

دستگاه رطوبت سنجHT-3009 LUTRON از نوع رطوبت سنج محیطی بوده و رطوبت محیط را تا 100% و دما را تا 50 درجه سانتی گراد با دقت بسیاربالای 0.01 نشان می دهد. این دستگاه قابلیت نشان دادن DEW POINT (نقطه شبنم) و حاتفظه ذخیره 1000 مقدار و اتصال به کامپیوتر را داراست. 

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

  برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج LUTRON HT-3009 و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید.

 نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج   HT-3009 LUTRON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج / دماسنج/ نقطه شبنم حرفه ای HT-3009 لوترون LUTRON HUMIDITY METER

رطوبت سنج حرفه ای HT-3009 لوترون

قابلیت اندازه گیری رطوبت و دما 

رنج قابل اندازه گیری برای رطوبت : %100 تا 0

رنج قابل اندازه گیری برای دما : 50 تا 0 درجه سانتی گراد

Dew Point :

48.9 تا 25.3- درجه سانتی گراد

دارای کارت حافظه تا ثبت 1000 مقدار

دارای حافظه - مینیمم و ماکزیموم 

دقت بالا 0.01 RH

قابلیت اتصال به PC توسط کابل RS-232 و USB نرم افزار مربوطه

همراه با کیف حمل

ابعاد : 38×76×203

Web Statistics Clicky