رطوبت سنج جامدات MS-7003 لوترون lutron moisture meter


رطوبت سنج جامدات MS-7003 لوترون lutron moisture meter,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,lutron,لوترون,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج جامدات MS-7003 لوترون lutron moisture meter

رطوبت سنج دیجیتال - آنالوگ جامدات MS-7003

دستگاه رطوبت سنج MS-7003 LUTRON از نوع رطوبت سنج نفوذی جامدات بوده و رطوبت چوب را  تا 40% و سایر جامدات را تا 100% به صورت آنالوگ و دیجیتالی نشان می دهد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

  برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج LUTRON MS-7003 و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج   MS-7003LUTRON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


رطوبت سنج جامدات MS-7003 لوترون lutron moisture meter

رطوبت سنج جامدات MS-7003 لوترون

رنج قابل اندازه گیری 

چوب : %40 تا 0

سایر جامدات : %100 تا 0

نمایش بصورت دیجیتال و آنالوگ

دارای حافظه - مینیمم و ماکزیموم 

پراب سرخود

کاربرد صنعت ، آزمایشگاه ها ، معادن ، کشاورزی و ... .

کاربرد آسان 

همراه با کیف حمل

 

Web Statistics Clicky