رطوبت سنج خاک و جامداتMS-7011 لوترون LUTRON HUMIDITY METER


رطوبت سنج خاک و جامداتMS-7011 لوترون LUTRON HUMIDITY METER,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,lutron,لوترون,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج خاک و جامداتMS-7011 لوترون LUTRON HUMIDITY METER

رطوبت سنج دماسنج خاک و جامداتMS-7011 لوترون

دستگاه رطوبت سنج MS-7011 LUTRON از نوع نفوذی بوده و رطوبت خاک و جامدات را با پراب MS71P که همراه دستگاه عرضه می شود تا 95% نشان می دهد. این دماسنج رطوبت سنج قابلیت اتصال پراب دما تیپ K و سنجش دما تا 1300 درجه را داراست و قادر به محاسبه DEW POINT (نقطه شبنم) نیز می باشد. همچنین قابل اتصال به کامپیوتر هم هست.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

  برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج MS-7011 LUTRON  و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه نم سنج نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج  MS-7011 LUTRON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج خاک و جامداتMS-7011 لوترون LUTRON HUMIDITY METER

رطوبت سنج خاک و جامداتMS-7011 لوترون

رنج قابل اندازه گیری رطوبت :  %95 تا 10

Dew Point  در رنج : 48.9 تا 25.3-

دما بدون پراب : 50-0 درجه سانتیگراد

با پراب تیپ K قابلیت اندازه گیری در رنج : 1300 تا 100- درجه سانتیگراد

قابلیت اتصال به PC توسط کابل RS-232 و USB و نرم افزار مربوطه

قابلیت ثبت اطلاعات

Web Statistics Clicky