رطوبت سنج خاک و جامدات PMS-714 لوترون LUTRON SOIL MOISTURE METER


رطوبت سنج خاک و جامدات PMS-714 لوترون LUTRON SOIL MOISTURE METER,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,lutron,لوترون,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج خاک و جامدات PMS-714 لوترون LUTRON SOIL MOISTURE METER

رطوبت سنج خاک و جامدات PMS-714 LUTRON

دستگاه رطوبت سنج PMS-714 LUTRON از نوع نفوذی جامدات بوده و رطوبت مواد را تا 50% RH نشان می دهد. پراب 20 سانتی متری این دستگاه ضد آب و گرد و غبار رطوبت درون اجسام را نشان می دهد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

  برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج LUTRON PMS-714 و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج   PMS-714 LUTRON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج خاک و جامدات PMS-714 لوترون LUTRON SOIL MOISTURE METER

رطوبت سنج خاک و جامدات PMS-714

رنج قابل اتدازه گیری : %50-0

دارای حافظه - مینیمم و ماکزیمم 

مقاوم در برابر آب و گرد و غبار

دارای IP65

طول میله : 20cm

Web Statistics Clicky