سرعت سنج باد LUTRON AM-4200


سرعت سنج باد LUTRON AM-4200,لوترون,lutron,تایوان,بادسنج,سرعت سنج باد,دبی سنج,فلومتر,پراب,بادسنج سیم داغ,بادسنج هات وایر,بادسنج پره ای,بادسنج فنجانی,بادسنج کاسه ای,دیجیتال,anemometer,air flow,air velocity,دستگاه بادسنج
نمایش در اندازه واقعی

سرعت سنج باد LUTRON AM-4200

بادسنج پراب پره ای دیجیتال لوترون AM-4200 

کاربرد سرعت سنج باد AM-4200 lutron: این بادسنج با سنجش سرعت تا  30 متر بر ثانیه و همچنین دقت مناسب ، اندازه کوچک و قیمت ارزان در سنجش سرعت باد کاربرد فراوان دارد.

برند لوترون lutron تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دما سنج های تماسی lutron و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید بادسنج AM-4200 lutron و آگاهی از قیمت بادسنج فوق وانواع بادسنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق lutron با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه سرعت سنج باد نیز اطلاق می شود که دارای انواع پره ای، فنجانی و سیم داغ است نام آن درعربی: مقیاس شدت الریح ، و به انگلیسی anemometer می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت بادسنج AM-4200 lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


سرعت سنج باد LUTRON AM-4200

 بادسنج پره ای لوترون AM-4200

قابلیت اندازه گیری :  30.0 تا 0.8 متر بر ثانیه

واحد های اندازه گیری : m/s , ft/min , km/h , knots

دقت اندازه گیری : 0.1 متر بر ثانیه

پراب مجزا

همراه با کیف حمل

قطر پروانه : 72 میلیمتر

ابعاد : 23×73×180 میلیمتر

Web Statistics Clicky