بادسنج ارزان لوترون LUTRON LM-81AM


بادسنج ارزان لوترون LUTRON LM-81AM,لوترون,lutron,تایوان,بادسنج,سرعت سنج باد,دبی سنج,فلومتر,پراب,بادسنج سیم داغ,بادسنج هات وایر,بادسنج پره ای,بادسنج فنجانی,بادسنج کاسه ای,دیجیتال,anemometer,air flow,air velocity,دستگاه بادسنج
نمایش در اندازه واقعی

بادسنج ارزان لوترون LUTRON LM-81AM

بادسنج پراب سرخود دیجیتالی LM-81AM 

کاربرد سرعت سنج باد LM-81AM lutron: این بادسنج با سنجش سرعت تا 30 متر بر ثانیه و با ابعاد کوچک و قیمت ارزان خود در سنجش سرعت باد کاربرد فراوان دارد.

برند لوترون lutron تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش بادسنج های تماسی lutron و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید بادسنج LM-81AM lutron  و آگاهی از قیمت بادسنج فوق وانواع بادسنج های  مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق lutron  با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه سرعت سنج باد نیز اطلاق می شود که دارای انواع پره ای، فنجانی و سیم داغ است نام آن درعربی: مقیاس شده الریح ، و به انگلیسی anemometer می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت بادسنج   LM-81AM lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


بادسنج ارزان لوترون LUTRON LM-81AM

سرعت سنج باد با پراب سر خود

قابلیت اندازه گیری : 30 تا 0.4 متر بر ثانیه

واحد های اندازه گیری : m/s , km/h , MPH , knots , ft/min

دارای حافظه – مینیمم و ماکزیموم و

دکمه نگهدارنده صفحه نمایش DATAHOLD

ابعاد کوچک

همراه با کیف حمل

Web Statistics Clicky