لرزش سنج لوترون VIBRATION METER LUTRON VB-8202


لرزش سنج لوترون VIBRATION METER LUTRON VB-8202,لرزش سنج,ویبریشن متر,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,lutron,لوترون,تایوان,ویبره سنج,قلمی,پرتابل,vibration meter,عکس,آنلاین,ویبرومتر,vibrometer
نمایش در اندازه واقعی

لرزش سنج لوترون VIBRATION METER LUTRON VB-8202

ویبرومتر لوترون VB-8202

دستگاه لرزش سنج VB-8202  LUTRON از نوع پرتابل بوده و مقدار سرعت و شتاب جسم در حال لرزش را نشان می دهد. این دستگاه با قابلیت اتصال به کامپیوتر و دارای سریهای کوچک ، یک ویبره سنج بسیار خوب است.

کاربرد: لرزش سنج ها دستگاهی هستند که در صنعت و بازرسی های دستگاههای صنعتی کاربرد ویژه دارند.

 برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش لرزش سنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید لرزش سنجVB-8202 LUTRON  و آگاهی از قیمت لرزش سنج فوق وانواع لرزش سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  ویبریشن متر یا ویبره سنج یا ویبرومترنیز گفته می شود. نام آن درعربی: الاهتزاز متر، و به انگلیسی VIBRATION METER, می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت لرزش سنج   VB-8202  LUTRON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


لرزش سنج لوترون VIBRATION METER LUTRON VB-8202

لرزش سنج

قابلیت اندازه گیری:

سرعت : 200 میلیمتر بر ثانیه

شتاب : 200 متر و مجذور ثانیه

دارای حافظه – مینیمم و ماکزیموم

نگهدارنده ماکزیمم

پراب مجزا و قابل نصب

دارای سریهای مختلف برای مکانهای کوچک

قابلیت اتصال به PC توسط کابل RS-232 و USB و نرم افزار مربوطه

همراه با کیف حمل

Web Statistics Clicky