YK-10LX لوکس متر لوترون lutron light meter


YK-10LX لوکس متر لوترون lutron light meter,لوکس متر,لوکس سنج,لوکس متر دیجیتال,روشنایی سنج,نورسنج,نور سنج,دستگاه لوکس متر,خرید لوکس متر,فروش لوکس متر,قیمت لوکس متر,لوترونlutron,لترون,تایوان,حرفه ای,گارانتی,عکس,شکل,قیمت دستگاه,فروش دستگاه,نور,سنسور,کاربرد,انواع,لایت متر
نمایش در اندازه واقعی

YK-10LX لوکس متر لوترون lutron light meter

لوکس مترYK-10LX لوترون

دستگاه لوکس متر یا روشنایی سنج جهت سنجش شدت روشنایی و نور محیط به کار می رود. کاربرد لوکس متر در صنایع، کنترل نور گیاهان در صنعت کشاورزی و گلخانه ها و مکان های عمومی با فضای باز یا مسقف همچون ورزشگاه ها، ادارات و مدارس می باشد. لوکس متر YK-10LX با اندازه گیری 20000 لوکس و دقت اندازه گیری بالا در سنجش شدت نور محیط به کاربر کمک می کند. این لوکس متر ارزان قیمت دارای دو فیلتر حرفه ای می باشد.

 برند لترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش لوکس متر های lutron و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید لوکس متر LUTRON  YK-10LX و آگاهی از قیمت لوکس متر فوق وانواع لوکس متر مشابه آن و دیگر محصولات لوترون LUTRON با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه لوکس سنج یا نورسنج یا لایت متر نیز گفته می شود. نام آن در عربی: ضوء متر، و به انگلیسی LUX METER و LIGHT METER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت لوکس متر YK-10LX lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


YK-10LX لوکس متر لوترون lutron light meter

لوکس مترYK-10LX لوترون

قابلیت اندازه گیری : LUX20000 و 2000 تا 0 Fc

سنسور مجزا

دارای دو فیلتر حرفه ای

امکان تنظیم توسط کاربر

صفحه نمایشگر بزرگ

همراه با کیف حمل

Web Statistics Clicky