LM-81LX لوکس متر لوترون lutron lux metr


LM-81LX لوکس متر لوترون lutron lux metr,لوکس متر,لوکس سنج,لوکس متر دیجیتال,روشنایی سنج,نورسنج,نور سنج,دستگاه لوکس متر,خرید لوکس متر,فروش لوکس متر,قیمت لوکس متر,لوترونlutron,لترون,تایوان,حرفه ای,گارانتی,عکس,شکل,قیمت دستگاه,فروش دستگاه,نور,سنسور,کاربرد,انواع,لایت متر
نمایش در اندازه واقعی

LM-81LX لوکس متر لوترون lutron lux metr

LM-81LX لوکس متر لترون 

دستگاه لوکس متر یا روشنایی سنج جهت سنجش شدت روشنایی و نور محیط به کار می رود. کاربرد لوکس متر در صنایع، کنترل نور گیاهان در صنعت کشاورزی و گلخانه ها و مکان های عمومی با فضای باز یا مسقف همچون ورزشگاه ها، ادارات و مدارس می باشد. لوکس متر LM-81LX  با اندازه گیری 20000  لوکس و دقت اندازه گیری بالا و قابلیت حمل آسان در سنجش شدت نور محیط به کاربر کمک می کند. این لوکس متر ارزان قیمت با ابعادی کوچک و پراب سرخود دستگاهی فوق العاده است.

 برند لترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش لوکس متر های lutron و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید لوکس متر LUTRON LM-81LX و آگاهی از قیمت لوکس متر فوق وانواع لوکس متر مشابه آن و دیگر محصولات لوترون LUTRON با شرکت تماس بگیرید.

 

نام های مشابه: به این دستگاه لوکس سنج یا نورسنج یا لایت متر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: ضوء متر، و به انگلیسی LUX METER و LIGHT METER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت لوکس مترLM-81LX  lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


LM-81LX لوکس متر لوترون lutron lux metr

LM-81LX لوکس متر lutron

لوکس متر با پراب سر خود

قابلیت اندازه گیری : LUX , Ft-Cd

دارای حافظه – مینیمم و ماکزیموم

امکان تنظیم توسط کاربر

ابعاد کوچک

همراه با کیف حمل

Web Statistics Clicky