رطوبت حرارت سنج دیواری رومیزی323/DITY METER ST-322


رطوبت حرارت سنج دیواری رومیزی323/DITY METER ST-322,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,standard,استاندارد,هنگ کنگ,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت حرارت سنج دیواری رومیزی323/DITY METER ST-322

رطوبت سنج و حرارت سنج دیواری-رومیزی 323/ST-322

دستگاه رطوبت سنج ST-322/323 از نوع رطوبت سنج محیطی بوده و رطوبت محیط را تا 90% نشان می دهد. این دستگاه همچنین با نشان دادن دمای محیط و دمای خارجی (ST-323) ، نشان دادن ساعت و قابلیت نصب دیواری و رومیزی دستگاه رطوبت سنج ارزان و با کارآیی خوبی محسوب می شود. 

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند استاندارد STANDARD هنگ کنگ نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های STANDARD و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج ST-322/323  و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق STANDARD استاندارد با شرکت تماس بگیرید. 

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج ST322/323 STANDARD به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت حرارت سنج دیواری رومیزی323/DITY METER ST-322

رطوبت سنج و حرارت سنج دیواری-رومیزی ST-322

دستگاه سنجش میزان رطوبت و حرارت IN-OUT

با پراب خارجی و حرارت داخلی

نمایش ساعت 

با قابلیت تبدیل سانتیگراد به فارنهایت و نمایش حداقل و حداکثر مقادیر

Web Statistics Clicky