رطوبت سنج حرارت سنج محیطی HUMIDITY METER ST-8892


رطوبت سنج حرارت سنج محیطی HUMIDITY METER ST-8892,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,standard,استاندارد,هنگ کنگ,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج حرارت سنج محیطی HUMIDITY METER ST-8892

رطوبت /حرارت سنج محیطی HUMIDITY METER ST-8892 

دستگاه رطوبت سنج ST-8892 از نوع محیطی بوده و رطوبت محیط را تا 100%  نشان می دهد. همچنین این دستگاه دمای محیط ، نقطه شبنم و دمای تر را با دقت بالا (2%RH) به کاربر نشان می دهد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند استاندارد STANDARD هنگ کنگ نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های STANDARD و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج ST-8892  و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق STANDARD استاندارد با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج    ST-8892 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج حرارت سنج محیطی HUMIDITY METER ST-8892

رطوبت سنج و حرارت سنج محیطی ST-8892

پارامتر های اندازه گیری : WET-DEW-min-max-F-C

با قابلیت اندازه گیری رطوبت، حرارت، نقطه شبنم، دمای تر

رنج اندازه گیری رطوبت : 100% تا 0

رنج اندازه گیری حرارت : 60 تا 20- درجه سانتیگراد

به همراه کیف حمل ضد ضربه، دفترچه راهنمای، باطری

Web Statistics Clicky