بادسنج هات وایر (سیم داغ) کیمو KIMO VT-100


بادسنج هات وایر (سیم داغ) کیمو KIMO VT-100,کیمو,kimo,فرانسه,بادسنج,سرعت سنج باد,دبی سنج,فلومتر,پراب,بادسنج سیم داغ,بادسنج هات وایر,بادسنج پره ای,بادسنج فنجانی,بادسنج کاسه ای,دیجیتال,anemometer,air flow,air velocity,دستگاه بادسنج
نمایش در اندازه واقعی

بادسنج هات وایر (سیم داغ) کیمو KIMO VT-100

HOT WIRE ANEMOMETER KIMO VT-100

 بادسنج سیم داغ (هات وایر) دیجیتالی کیمو VT-100

کاربرد سرعت سنج باد VT-100 KIMO: این بادسنج با تکنولوژی سیم داغ و سنجش سرعت تا 30 متر بر ثانیه و همچنین سنجش دما تا 80 درجه سانتی گراد و اندازه گیری فلو (دبی) حجم عبوری باد در سنجش سرعت باد کانالها و محلهایی با محدودیت ورود بادسنج پره ای کاربرد دارد.

برند کیمو KIMO فرانسه نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش بادسنج های KIMO و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید بادسنج هات وایر VT-100 KIMO  و آگاهی از قیمت بادسنج سیم داغ فوق وانواع بادسنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق KIMO  با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه سرعت سنج باد نیز اطلاق می شود که دارای انواع پره ای، فنجانی و سیم داغ است نام آن درعربی: مقیاس شده الریح ، و به انگلیسی anemometerمی باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت بادسنجVT-100 KIMO  به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


بادسنج هات وایر (سیم داغ) کیمو KIMO VT-100

بادسنج سیم داغ کیمو vt100

 0.15.....30 ms

قابلیت اندازه گیری سرعت جریان هوا، دما و محاسبه دبی

قابلیت میانگین گیری

قطر پراب 8 میلیمتر

به همراه کیف و گواهی کالیبراسیون

 

Web Statistics Clicky