ph متر پرتابل PH-230SD دیتالاگردار


ph متر پرتابل PH-230SD دیتالاگردار,اسیدسنج,اسید سنج,phسنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,phمتر,صنعتی,خاک,lutron,لوترون,تایوان,اسیدیته,قلیایی,قلمی,پرتابل,آزمایشگاهی,ph meter,عکس,آنلاین,online,باز,هیدرومتر,الکترود,رومیزی,سنسور,اسید,طرز کاربرد,جیبی,ایرانی
نمایش در اندازه واقعی

ph متر پرتابل PH-230SD دیتالاگردار

PHسنج لوترون PH-230SD

دستگاه اسید سنج PH-230SD LUTRON از نوع پرتابل بوده و مقدار اسیدیته و قلیائیت (PH) مایعات را از 0 تا14 نشان می دهد. این دستگاه با امکان سنجش پتانسیومتر و همچنین با ثبت مقادیر در کارت حافظه جانبی و قابلیت اتصال به کامپیوتر دستگاه مناسبی جهت استفاده صنعتی آزمایشگاهی است. 

کاربرد: PHمترها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن در سه نوع قلمی، پرتابل و رومیزی به سنجش اسیدیته مواد گوناگون می پردازند. مثلا در صنایع مواد غذایی جهت سنجش اسیدیته:  آب، لبنیات، آب میوه ها، آبلیمو، روغن ها و... در صنایع کشاورزی و گلخانه ها جهت سنجش اسیدیته: خاک ، میوه ها، عسل و ... و همچنین دیگر صنایع و آزمایشگاه های شیمیائی و پزشکی و...

 برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش PHسنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید PHمتر LUTRON  PH-230SD و آگاهی از قیمت اسیدسنج فوق وانواع اسید سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  PH سنج ، PHمتر و اسید سنج نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحموضه، و به انگلیسی PH METER میباشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت PHمتر PH-230SD LUTRON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید.

جزییات بیشتر


ph متر پرتابل PH-230SD دیتالاگردار

سید سنج دیجیتال PH-230SD

دارای کارت حافظه با ظرفیت ثبت اطلاعات تا 16 گیگا بایت است.

مشخصات فني دستگاه:

اسید:   0.... 14ph

پتانسیومتری: 1999+- mv

ظرفیت ثبت اطلاعات : (1 ~16 GB)_ دیتا لاگر

قابلیت اتصال به کامپیوتر توسط کابل usb و RS-232

داده ها با زمان واقعی ضبط شده، داده ها را در کارت حافظه SD ذخیره می کند و می توان بدون نیاز به نرم افزار اضافه داده ها را دراکسل دانلود کرد.


Web Statistics Clicky