اکچویتور برقی فابر (faber)-شیر موتوری


اکچویتور برقی فابر (faber)-شیر موتوری,فابر,اکچویتور برقی فابر,شیرهای برقی تدریجی فابر,faber,اکچویتور,برقی,شیر موتوری,شیر برقی موتوری,شیرهای برقی تدریجی,عملگر
نمایش در اندازه واقعی

اکچویتور برقی فابر (faber)-شیر موتوری

اکچویتور برقی فابر ساخت کشور ترکیه می باشد. این شرکت سازنده انواع شیر ها از جمله شیر های پروانه ای، شیرهای توپی، چک ولو و ... می باشد و همچنین  اکچویتور برقی با قدرت های مختلف نیز تولید میکند که قابلیت نصب بر روی شیرهای مختلف را دارا میباشند.این اکچویتورها در حالت عادی به صورت باز-بسته عمل میکنند و در صورت نیاز به شیر موتوری تدریجی، با نصب یک کارت بر روی اکچویتور، اکچویتور تبدیل به حالت تدریجی (درصدی) می شود.

برای دریافت مشخصات محصول به قسمت اطلاعات بیشتر در پایین همین صفحه مراجعه فرمایید.


اکچویتور برقی چیست ؟ 

- یک اکچیتور برقی ، مکانیزمی است برای باز و یا بستن یک شیر. این اکچویتورها، جریان الکتریسته را به گشتاور تبدیل میکنند و بدین ترتیب با نصب این اکچویتورهای الکترومکانیکی بر روی شیر هایی که به صورت دستی عمل می کنند می توان این شیرها را به صورت برقی  کنترل کرد. شیر برقی موتوری(موتوردار)  به منظور کنترل جریان(دبی)، سطح و یا دیگر فرایندهای صنعتی در یک حلقه کنترل اتوماتیک به کار می روند. این شیرها هم میتوانند به صورت باز- بسته و هم به صورت درصدی (شیر موتوری قابل تنظیم)مسیر جریان سیال را کنترل کنند.

کاربرد شیر موتوری در تمام فرایندهای صنعتی از جمله: تصفیه خانه ها ، کارخانجات ، نیروگاهها، پتروشیمی ها ، پالایشگاهها، سیستم های تهویه مطبوع ، فرایندهای هسته ای و خطوط انتقال سیال می باشد.

  - طرز کار (نحوه کار) اکچویتورهای برقی: این اکچویتورها بر اساس گشتاور تولیدی و ولتاژ ورودی انتخاب می شوند. انتخاب قدرت عملگرهای برقی با توجه به سایز شیری که بر روی آن نصب می شود و فشار سیال درون خط می باشد.اکچیتورهای برقی می توانند به دو صورت باز – بسته و یا کنترل درصدی (با ورودی سیگنال آنالوگ 4 تا 20 میلی آمپر و یا 0 تا 10 ولت)شیر را کنترل کنند.

همچنین این شیرهای کنترلی به صورت شیربرقی موتوری دو راهه(راه)و شیر موتوری سه راهه(راه) عرضه میشوند.


- فروش انواع و اقسام اکچویتورهای برقی با قدرتهای مختلف بر حسب نیوتن متر از 20N.m به بالا می باشد.

-جهت خرید اکچویتور برقی و نیز خرید شیر برقی موتوری و اگاهی از قیمت اکچویتور برقی و قیمت شیر برقی موتوری، با شرکت تماس بگیرید.


جهت سفارش اکچویتور برقی پارامترهای ذیل را باید تعیین نمود :

1- قدرت گشتاور مورد نیاز

2-سایز شیری که بر روی آن اکچویتور برقی باید سوار شود

3-نوع شیری که بر روی آن اکچویتور برقی باید سوار شود(توپی-پروانه ای...)

4-تدریجی یا on-off بودن اکچویتور


 نامهای مشابه  : شیر برقی تدریجی، شیر کنترلی تدریجی، شیر برقی موتوردار، شیر موتوری تدریجی، شیر موتوری برقی، شیرموتوری، شیر تدریجی آب، شیر موتوری گاز، شیر موتوری آب، شیر تدریجی، اکچویتور کنترل ولو، اکچویتور الکتریکی، اکچویتور الکترومکانیکی، عملگر برقی، عملگر الکتریکی، اکچیتور برقی

 


جزییات بیشتر


اکچویتور برقی فابر (faber)-شیر موتوری

 

قدرت اکچویتور

20N.m,50N.m,100N.m

160N.m,250N.m,500N.m

حالت

On-off

IP

67

تغذیه

220VAC


Web Statistics Clicky