رطوبت سنج محیطی HUMIDITY METER KIMO HD-100


رطوبت سنج محیطی HUMIDITY METER KIMO HD-100,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,kimo,کیمو,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج محیطی HUMIDITY METER KIMO HD-100

رطوبت سنج محیطی HD-100

دستگاه رطوبت سنج  KIMO HD-100 از نوع رطوبت سنج محیطی بوده و رطوبت را تا 95% نشان می دهد.این دستگاه همچنین قادر به سنجش دمای محیط و نقطه شبنم DEW POINT نیز می باشد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند کیمو KIMO فرانسه نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های KIMO و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج KIMO  و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق KIMO کیمو با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج   HD-100 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج محیطی HUMIDITY METER KIMO HD-100

رطوبت سنج کیمو HD-100

سنجش رطوبت از 5 تا 95%

سنجش دمای محیطی از -40 تا 70 درجه سانتی گراد

دارای ضریب حفاظتی IP 54

دارای حافظه مقادیر بالا و پایین

سنجش DEW POINT نقطه شبنم

پراب فیکس شده

Web Statistics Clicky