رطوبت سنج حرفه ای محیطی HYGROMETER fluke 971


رطوبت سنج حرفه ای محیطی HYGROMETER fluke 971,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,fluke,فلوک,آمریکا,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج حرفه ای محیطی HYGROMETER fluke 971

 رطوبت سنج دما سنج محیطی FLUKE-971

دستگاه رطوبت سنج  971  FLUKE از نوع محیطی بوده و رطوبت را تا  95% نشان می دهد. همچنین با نمایش دمای محیط ، DEW POINT، WET BULB دستگاه کاملی است که به کاربر در سنجش محیط اطراف کمک می کند. 

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

  برند FLUKEآمریکا نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های حرفه ای FLUKE و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج 971-FLUKE   و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق FLUKE با شرکت تماس بگیرید.

 اسم های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج 971-FLUKE به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج حرفه ای محیطی HYGROMETER fluke 971

رطوبت سنج fluke 971

سنجش رطوبت از 5 تا 95% RH

سنجش دما 20- تا 60 درجه سانتی گراد

صفحه نمایش دارای نور پس زمینه دوگانه رطوبت و دما

     اندازه گیری نقطه شبنم و دمای حباب مرطوب

   ظرفیت ذخیره سازی 99 رکورد

حافظه ماگزیمم مینیمم و میانگین مقادیر

   دارای سنسور خازنی برای پاسخ سریع

  نشان دهنده کم بودن میزان باتری

 

Web Statistics Clicky