بادسنج هات وایر لوترون LUTRON YK-2004AH


بادسنج هات وایر لوترون LUTRON YK-2004AH ,لوترون,lutron,تایوان,بادسنج,سرعت سنج باد,دبی سنج,فلومتر,پراب,بادسنج سیم داغ,بادسنج هات وایر,بادسنج پره ای,بادسنج فنجانی,بادسنج کاسه ای,دیجیتال,anemometer,air flow,air velocity,دستگاه بادسنج
نمایش در اندازه واقعی

بادسنج هات وایر لوترون LUTRON YK-2004AH

HOT WIRE AMEMOMETER & AIR FLOW LUTRON YK-2004 AH

بادسنج سیم داغ (هات وایر) دیجیتالی لوترون YK-2004AH 

کاربرد سرعت سنج باد YK-2004AH lutron: این بادسنج با تکنولوژی سیم داغ و سنجش سرعت تا 20 متر بر ثانیه و همچنین سنجش دما تا 50 درجه سانتی گراد در سنجش سرعت باد کانالها و محلهایی با محدودیت ورود پره بادسنج کاربرد دارد.

برند لوترون lutron تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش بادسنج های lutron و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید بادسنج YK-2004AH lutron  و آگاهی از قیمت بادسنج سیم داغ فوق وانواع بادسنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق lutron  با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه سرعت سنج باد نیز اطلاق می شود که دارای انواع پره ای، فنجانی و سیم داغ است نام آن درعربی: مقیاس شده الریح ، و به انگلیسی anemometerمی باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت بادسنجYK-2004AH  lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


بادسنج هات وایر لوترون LUTRON YK-2004AH

بادسنج YK-2004AH 

اندازه گیری سرعت با سنسور گرمایی تلسکوپی


محدوده اندازه گیری سرعت : 0.2~20.0m/s


محدوده اندازه گیری دما : 0~50c


واحدهای اندازه گیری سرعت : m/s , ft/min , mile/h , km/h


واحدهای اندازه گیری دما : c/f


واحدهای اندازه گیری فلو : cmm(m^3/min) , cfm(ft^3/min)


دارای حافظه تا 16000


قابل اتصال به pc توسط کابل RS-232 و USB و نرم افزار مربوطه

Web Statistics Clicky