رطوبت سنج دماسنج محیطیHD-3008 لوترون lutron humidity meter


رطوبت سنج دماسنج محیطیHD-3008 لوترون lutron humidity meter,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,lutron,لوترون,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج دماسنج محیطیHD-3008 لوترون lutron humidity meter

رطوبت سنج محیطیHD-3008 لوترون

دستگاه رطوبت سنج HD-3008 LUTRON از نوع محیطی بوده و رطوبت محیط را تا 95% نشان می دهد. ضمنا دما محیط را بدون پراب و با پراب مخصوص نشان می دهد. با اندازه گیری dew point (نقطه شبنم) و قابلیت اتصال به کامپیوتر و حافظه داخلی، دستگاه بسیار مناسبی جهت سنجش های محیطی است.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

  برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج LUTRON HD-3008 و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید. 

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج  HD-3008 LUTRON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج دماسنج محیطیHD-3008 لوترون lutron humidity meter

رطوبت سنج محیطیHD-3008 لوترون

محدوده اندازه گیری میزان رطوبت :10 الی 95 درصد 

محدوده اندازه گیری دما با پراب مربوطه : 100- الی 1300 درجه سانتی گراد 

محدوده اندازه گیری دما بدون پراب " سنسور محیطی" : 0 الی 50 درجه  سانتی گراد

نقطه شبنم : 25.3- تا 48.9 درجه سانتی گراد

دارای حافظه داخلی دستگاه 

نمایش ماکزیمم و مینیمم مقادیر ثبت شده و خوانده شده 

قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق پورت  USBو RS232  ونرم افزار مربوط


Web Statistics Clicky