رطوبت سنج حرفه ای YK-2005RH لوترون LUTRON HUMIDITY METER


رطوبت سنج حرفه ای YK-2005RH لوترون LUTRON HUMIDITY METER ,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,lutron,لوترون,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج حرفه ای YK-2005RH لوترون LUTRON HUMIDITY METER

 رطوبت سنج دماسنج (دیتالاگر) YK-2005RH لوترون

دستگاه رطوبت سنج YK-2005RH LUTRON از نوع رطوبت سنج حافظه دار محیطی بوده که رطوبت را تا 95% RH نشان می دهد. این دیتالاگر قابلیت ذخیره 16000 مقدار را به تاریخ و ساعت  و همچنین مینیمم و ماگزیمم مقادیر را داراست (REAL TIME DATA LOGGER)  قابلیت اتصال به کامپیوتر و اتصال پراب دما جهت سنجش دماهای بالا از دیگر ویژگی های این دستگاه است.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند. 

 برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج LUTRON  YK-2005RH و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید. 

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج YK-2005RH    LUTRON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج حرفه ای YK-2005RH لوترون LUTRON HUMIDITY METER

 رطوبت سنج حرفه ای YK-2005RH لوترون

محدوده اندازه گیری رطوبت : 0~95%RH


محدوده اندازه گیری دما : 0~50 درجه سانتی گراد


محدوده اندازه گیری دما با پراپ K/J : -100~1300C


نمایش نقطه شبنم 25.3- تا 48.9 درجه سانتی گراد


دارای حافظه تا ثبت 16000 مقدار به تاریخ و ساعت و مینیمم و ماکزیمم 


دارای دقت بالا: 0.01 RH


قابلیت اتصال به کامپیوتر توسط کابل RS-232 و USB به همراه نرم افزار مربوطه


همراه با کیف حمل

Web Statistics Clicky