ترمومتر تماسی دوکاناله lutron TM-916


ترمومتر تماسی دوکاناله lutron TM-916,لوترون,lutron,تایوان,ترمومتر تماسی,ترمومتر تماسی,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر میله ای,ترمو متر,ترموکوپل,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,پراب دماسنج نوری,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی
نمایش در اندازه واقعی

ترمومتر تماسی دوکاناله lutron TM-916

dual thermometer lutron tm-916

 ترمومتر تماسی دیجیتالی پرتابل TM-916

 کاربرد ترمومتر تماسی TM-916 lutron: این ترمومتر که دمای دو محیط را به طور مجزا گرفته و به صورت همزمان نشان می دهد با سنجش دما تا 1370 درجه سانتی گراد   جزء دماسنج های با کاربرد صنعتی و استفاده آسان می باشد.

 این دماسنج پرتابل با دقت بالا و سنجش دما به وسیله کلیه پرابهای تیپ K در سنجش دمای سطوح  کاربرد دارد.

 برند لوترون lutron تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دما سنج های تماسی lutron و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

 جهت خرید ترمومترTM-916 lutron و انواع ترموکوپل ها و پراب ها و آگاهی از قیمت ترمومتر تماسی فوق وانواع ترمومترهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق lutron  با شرکت تماس بگیرید.

 نام های مشابه: به این دستگاه  حرارت سنج، دماسنج صنعتی، ترمومتر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحراره، درجه الحراره ، و به انگلیسی Thermometer می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترمومتر تماسی TM-916  lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


ترمومتر تماسی دوکاناله lutron TM-916

ترمومتر تماسی TM-916

اندازه گیری دما : از 200 - تا 1370 درجه سانتی گراد

قابلیت اتصال کلیه پراب های تیپ K بدون نیاز به کالیبره کردن

دارای حافظه MAX / MIN و قابلیت نمایش هم زمان دمای دو محیط

Web Statistics Clicky