ترمومتر تماسی با دقت بالا لوترون lutron TM-917


ترمومتر تماسی با دقت بالا لوترون lutron TM-917,لوترون,lutron,تایوان,ترمومتر تماسی,ترمومتر تماسی,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر میله ای,ترمو متر,ترموکوپل,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,پراب دماسنج نوری,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی
نمایش در اندازه واقعی

ترمومتر تماسی با دقت بالا لوترون lutron TM-917

 precision 0.01 thermometer LUTRON TM-917

 کاربرد ترمومتر تماسی lutron TM-917: این ترمومتر  جزء دماسنج های با کاربرد صنعتی  می باشد.

این دماسنج پرتابل با دقت بسیار بالا (0.01 درجه سانتی گراد) و سنجش دما تا 1700  درجه بوسیله پرابهای تیپ K,J,E,R,T و PT100 و حافظه داخلی در سنجش دمای سطوح  کاربرد دارد.

برند لوترون lutron تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دما سنج های تماسی lutron و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ترمومترTM-917 lutron و انواع ترموکوپل ها و آگاهی از قیمت ترمومتر تماسی فوق وانواع ترمومترهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق lutron  با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  حرارت سنج، دماسنج صنعتی، ترمومتر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحراره بالاشعه تحت الحمراء، درجه الحراره ، و به انگلیسی Thermometerمی باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترمومتر تماسی   TM-917 lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


ترمومتر تماسی با دقت بالا لوترون lutron TM-917

ترمومتر تماسیTM-917

قابلیت اتصال پرابهای تیپ K/J/E/R/T


قابلیت اندازه گیری دما با پراب های فوق از -100 الی 1700 درجه سانتی گراد


قابلیت اتصال پراب PT100 و اندازه گیری از -200 الی 850 درجه سانتی گراد


با دقت 0.01 جهت اندازه گیری دما با واحد سانتی گراد


امکان انتخاب واحد اندازه گیری دما oC/oF


 دارای حافظه داخلی بالا


قابلیت اتصال به PC توسط کابل RS232  و نرم افزار مربوطه

همراه با کیف حمل

Web Statistics Clicky