رطوبت سنج دماسنج غیرتماسیHUMIDITY/TEMP METER STANDARD ST-616CT


رطوبت سنج دماسنج غیرتماسیHUMIDITY/TEMP METER STANDARD ST-616CT,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,standard,استاندارد,هنگ کنگ,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج دماسنج غیرتماسیHUMIDITY/TEMP METER STANDARD ST-616CT

رطوبت سنج /ترمومتر اینفرارد ST-616CT

دستگاه رطوبت سنج ST-616CT  از نوع محیطی بوده و رطوبت محیط را تا 100% و دمای محیط را با کمک اشعه مادون قرمز تا 500 درجه سانتی گراد نشان می دهد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

  برند استاندارد STANDARD هنگ کنگ نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های STANDARD و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج ST-616CT و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق STANDARD استاندارد با شرکت تماس بگیرید.

 نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج  ST-616CT به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج دماسنج غیرتماسیHUMIDITY/TEMP METER STANDARD ST-616CT

رطوبت سنج ST-616CT

پارامترهای اندازه گیری : RH - IR temp - temp in air

رنج اندازه گیری رطوبت: 0%RH to 100%RH

با قابلیت سنجش میزان وحرارت محیطی و همچنین

سنجش حرارت به صورت غیر تماسی  تا 500 درجه سانتی گراد

ثبت حداقل min و حداکثر Max پرامترها

به همراه پراب کابلی و کیف حمل و قاب ضد ضربه دفترچه راهنما و باطری

Web Statistics Clicky