رطوبت سنج غیرتماسی pinless moisture meter ST-128


رطوبت سنج غیرتماسی pinless moisture meter ST-128,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,standard,استاندارد,هنگ کنگ,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج غیرتماسی pinless moisture meter ST-128

نم سنج جامدات غیرتماسی ST-128

دستگاه رطوبت سنج ST-128 از نوع رطوبت سنج جامدات بوده و رطوبت نسبی مواد جامدی همچون سیمان و گچ را نشان می دهد. ضمنا روطبت محیط را نیز نشان می دهد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

  برند استاندارد STANDARD هنگ کنگ نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های STANDARD و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج ST-128  و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق STANDARD استاندارد با شرکت تماس بگیرید. 

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج   ST-128 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج غیرتماسی pinless moisture meter ST-128

رطوبت سنج ST-128

دستگاه رطوبت سنج مصالح ساختمانی، چوب و ...

از نوع غیرتماسی 
non contact دیجیتالی

محدوده اندازه گیری : 100~0

دقت اندازه گیری : 0.1

همراه با کیف حل و باطری کامل و دفترچه راهنما

Web Statistics Clicky