رطوبت سنج چوب کاغذ و جامدات MOISTURE METER ST-129


رطوبت سنج چوب کاغذ و جامدات MOISTURE METER ST-129,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,standard,استاندارد,هنگ کنگ,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج چوب کاغذ و جامدات MOISTURE METER ST-129

رطوبت سنج جامدات ST-129

دستگاه رطوبت سنج ST-129 از نوع رطوبت سنج جامدات بوده و رطوبت موادی چون کاغذ، چوب، میوه جات و دیگر مواد را تا 99% نشان می دهد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند استاندارد STANDARD هنگ کنگ نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های STANDARD و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج ST-129  و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق STANDARD استاندارد با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج       ST-129 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج چوب کاغذ و جامدات MOISTURE METER ST-129

رطوبت سنج جامدات ST-129

دستگاه رطوبت سنج چوب و کاغذ و مواد و میوه جات نیمه خشک از نوع دیجیتالیLCD

محدوده اندازه گیری : RH : ( 6 ~ 99.9 % )

به همراه یک عدد پراب کابلی جداگانه رطوبت و حرارت

نمایشگر دید در شب و کیف حمل و باطری کامل و دفترچه راهنما

Web Statistics Clicky