دورسنج استروب اسکوپ LUTRON TACHOMETER DT-2259 نمایش در اندازه واقعی

دورسنج استروب اسکوپ LUTRON TACHOMETER DT-2259

دورسنج - استروپوسکوپ DT-2259
 

دستگاه دورسنج یا تاکومتر جهت سنجش سرعت دورموتور یا سرعت دوران یک جسم به کار می رود و بسته به نوع سنجش آن به سه صورت دورسنج الکتریکی، دورسنج نوری یا لیزری و دورسنج مکانیکی تقسیم می شود.  کاربرد تاکومتر در موتورهای الکتریکی و تجهیزات دوار، مثلا در صنایع خودرو سازی و برق می باشد.

دورسنج DT-2259 از نوع دورسنج نوری و استروب اسکوپ بوده و با اندازه گیری 100000 RPM و دقت اندازه گیری بالا  در سنجش دور به کاربر کمک می کند

 برند لترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دورسنج های lutron و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید دورسنج LUTRON DT-2259  و آگاهی از قیمت دورسنج (تاکومتر) فوق وانواع دورسنج مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق لوترون LUTRON با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه دورسنج یا تاکومتر و به نوع خاصی از آن استروب اسکوپ گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس سرعه الدوران، و به انگلیسی  TACHOMETERمی باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت تاکومترDT-2259 lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر

دورسنج - استروپ اسکوپ DT-2259

در حقیقت دو دستگاه است که در یک دستگاه قرار گرفته است.
 
مقادیر اندازه گیری دورسنج نوری : 5~99,999 RPM
 
مقادیر اندازه گیری استروپ اسکوپ : 100~100,000 RPM/FPM
 
همراه با کیف حمل
Web Statistics Clicky

© پشتیبانی ، سئو و افزایش رنک توسط آراد         www.AradSite.Com