لوکس متر LX-1108 لوترون lutron light meter


لوکس متر LX-1108 لوترون lutron light meter,لوکس متر,لوکس سنج,لوکس متر دیجیتال,روشنایی سنج,نورسنج,نور سنج,دستگاه لوکس متر,خرید لوکس متر,فروش لوکس متر,قیمت لوکس متر,لوترونlutron,لترون,تایوان,حرفه ای,گارانتی,عکس,شکل,قیمت دستگاه,فروش دستگاه,نور,سنسور,کاربرد,انواع,لایت متر
نمایش در اندازه واقعی

لوکس متر LX-1108 لوترون lutron light meter

نور سنج ، لوکس متر LX-1108 لترون lutron

دستگاه لوکس متر یا روشنایی سنج جهت سنجش شدت روشنایی و نور محیط به کار می رود. کاربرد لوکس متر در صنایع، کنترل نور گیاهان در صنعت کشاورزی و گلخانه ها و مکان های عمومی با فضای باز یا مسقف همچون ورزشگاه ها، ادارات و مدارس می باشد. لوکس متر  lx-1108 لوترون با قابلیت اندازه گیری تا 400000  لوکس و اتصال به کامپیوتر و نمایش دو واحد اندازه گیری و همچنین انتخاب نوع روشنایی تنگستن ، فلورسنت، سدیم و جیوه به کاربر کمک می کند تا در انتخاب نوع اندازه گیری با دقت بهتری عمل کند. 

 برند لترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود.

جهت خرید لوکس متر LUTRON  LX-1108   و آگاهی از قیمت فروش لوکس متر فوق و انواع لوکس متر مشابه آن و دیگر محصولات شرکت لوترون LUTRON با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه لوکس سنج یا نورسنج یا لایت متر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: ضوء متر، و به انگلیسی LUX METER و LIGHT METER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت لوکس مترLX-1108  lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید


جزییات بیشتر


لوکس متر LX-1108 لوترون lutron light meter

لوکس متر LX-1108

مشخصات فنی دستگاه :

 - رنج اندازه گیری وسیع تا 400 هزار لوکس

 - دارای نمایشگر بزرگ

 - امکان انتخاب 4 نوع از منابع نور

 -قابلیت اتصال به کامپیوتر توسط کابل RS-232 و USB و نرم افزار مربوطه

 - دارای کیف حمل  

 

Web Statistics Clicky