لوکس مترLX-1128SD لوترون LUTRON LIGHT METER


لوکس مترLX-1128SD لوترون LUTRON LIGHT METER,لوکس متر,لوکس سنج,لوکس متر دیجیتال,روشنایی سنج,نورسنج,نور سنج,دستگاه لوکس متر,خرید لوکس متر,فروش لوکس متر,قیمت لوکس متر,لوترونlutron,لترون,تایوان,حرفه ای,گارانتی,عکس,شکل,قیمت دستگاه,فروش دستگاه,نور,سنسور,کاربرد,انواع,لایت متر
نمایش در اندازه واقعی

لوکس مترLX-1128SD لوترون LUTRON LIGHT METER

 لوکس مترترمومترLX-1128SD لترون (حرفه ای)

دستگاه لوکس متر یا روشنایی سنج جهت سنجش شدت روشنایی و نور محیط به کار می رود. کاربرد لوکس متر در صنایع، کنترل نور گیاهان در صنعت کشاورزی و گلخانه ها و مکان های عمومی با فضای باز یا مسقف همچون ورزشگاه ها، ادارات و مدارس می باشد. لوکس متر LX-1128SD  با قابلیت ذخیره اطلاعات در کارت حافظه جانبیSD و با اندازه گیری تا 100000 لوکس و اتصال به کامپیوتر و اتصال پراب ترمومترتیپ K و J جهت سنجش دما از تجهیزات مورد استفاده کاربران آزمایشگاه های تحقیقاتی صنعتی است. 

 برند لترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود.

جهت خرید لوکس متر LUTRON LX-1128SD و آگاهی از قیمت فروش لوکس متر فوق و انواع لوکس متر مشابه آن و دیگر محصولات شرکت لوترون LUTRON با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه لوکس سنج یا نورسنج یا لایت متر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: ضوء متر، و به انگلیسی LUX METER و LIGHT METER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت لوکس مترLX-1128SD lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


لوکس مترLX-1128SD لوترون LUTRON LIGHT METER

لوکس مترLX-1128SD LUTRON لوترون

مشخصات فنی دستگاه :

  - قابلیت ذخیره اطلاعات در کارت حافظهSD

  - قابلیت ذخیره اطلاعات با تاریخ و ساعت 

  - قابلیت اندازه گیری تا 100هزار لوکس

  - قابلیت اتصال ترموکوبل برای اندازه گیری دما از 100- تا 1300 درجه سانتی گراد 

  - دارای کلید حافظه موقت 

 

Web Statistics Clicky