لوکس متر ST-1300 استاندارد standard light meter


لوکس متر ST-1300 استاندارد standard light meter,لوکس متر,لوکس سنج,لوکس متر دیجیتال,روشنایی سنج,نورسنج,نور سنج,دستگاه لوکس متر,خرید لوکس متر,فروش لوکس متر,قیمت لوکس متر,استانداردstandard,st,هنگ کنگ,حرفه ای,گارانتی,عکس,قیمت,فروش دستگاه,نور,سنجش,سنسور,کاربرد,انواع,چیست,لایت متر
نمایش در اندازه واقعی

لوکس متر ST-1300 استاندارد standard light meter

لوکس متر ST-1300 استاندارد

دستگاه لوکس متر یا روشنایی سنج جهت سنجش شدت روشنایی و نور محیط به کار می رود. کاربرد لوکس متر در صنایع، کنترل نور گیاهان در صنعت کشاورزی و گلخانه ها و مکان های عمومی با فضای باز یا مسقف همچون ورزشگاه ها، ادارات و مدارس می باشد. لوکس مترST-1300  با اندازه گیری 50000 لوکس و دقت اندازه گیری بالا در سنجش شدت نور محیط به کاربر کمک می کند. سایز کوچک و لوکس متر ارزان از مزایای این دستگاه است.

برند استاندارد STANDARD هنگ کنگ نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش لوکس متر های STANDARD و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید لوکس متر STANDARD  ST-1300و آگاهی از قیمت لوکس متر فوق وانواع لوکس متر مشابه آن و دیگر محصولات STANDARD استاندارد با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه لوکس سنج یا نورسنج یا لایت متر نیز گفته می شود. نام آن درعربی: ضوء متر، و به انگلیسی LUX METER و LIGHT METER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت لوکس مترST-1300  STANDARD به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


لوکس متر ST-1300 استاندارد standard light meter

لوکس متر ST-1300

مشخصات فني

لوکس متر سایز کوچک دیجیتالی با قابلیت FC /LUX

رنج اندازه گیری : FC/LUX to 50.000

به همراه کیف حمل وپراب LUX

دارای صفحه LCD  بزرگ

قابلیت اتصال به کامپیوتر 

دارای   user select auto power off / max hold / peak hold

Low battery indication


Web Statistics Clicky