صوت سنج لوترون lutron SL-4023SD


صوت سنج لوترون lutron SL-4023SD,لوترون,lutron,تایوان,صداسنج,صوت سنج,دیتالاگر صوت,دسیبل متر,دسیبل سنج,آنالیزور صدا,ترازسنج صوت,سطح سنج صوت,کالیبراتور صوت,فشارسنج صوت,sound level meter,نویزدوزیمتر,صداسنج آنالیزوردار
نمایش در اندازه واقعی

صوت سنج لوترون lutron SL-4023SD

صوت سنج دیجیتال دارای کارت حافظه sl-4023sd

کاربرد صوت سنج sl-4023sd lutron: این صوت سنج با سنجش مقدار و سطح صدا تا 130 دسیبل و همچنین با قابلیت های اتصال به کامپیوتر و کارت حافظه sd  در سنجش صوت محیط و ذخیره و ثبت اطلاعات کاربرد دارد.

برند لوترون lutron تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش صداسنج های lutron و دیگر برندهای مطرح دنیا توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید صوت سنج sl-4023 sd lutron  و آگاهی از قیمت صوت سنج فوق وانواع دسیبل سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق lutron  با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه صداسنج ، دسیبل سنج، دسیبل متر، سطح سنج صدا نیز اطلاق می شود که اندازه گیری مقدار صوت را به دو روش سریع و آسته انجام می دهند. نام آن درعربی: مستوی الصوت متر، و به انگلیسی SOUND LEVEL METER می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت صوت سنج SL-4023SD lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


صوت سنج لوترون lutron SL-4023SD

صوت سنجSL-4023SD

رنج اندازه گیری:   35 ~ 130 dB

 با دقت   0. 1 dB 

 قابلیت اتصال به PC  توسط کابل RS232

دارای حافظه –مینیمم وماکزیمم

اندازه گیری به دو روش سریع و آهسته

مطابق استاندارد IEC 61672 , CLASS2

کارت حافظه SD

Web Statistics Clicky