فانکشن ژنراتور LUTRON FG-2003


فانکشن ژنراتور LUTRON FG-2003,function generator فانکشن ژنراتور,سیگنال ژنراتور,فرکانس,سینوسی,دستگاه فانکشن,خرید,فروش,قیمت,لوترونlutron,لترون,تایوان,حرفه ای,گارانتی,عکس,شکل,دستگاه,فروش دستگاه,نور,زاویه فاز,کاربرد,انواع,true rms
نمایش در اندازه واقعی

فانکشن ژنراتور LUTRON FG-2003

 FUNCTION GENERATOR LUTRON FG-2003

دستگاه فانکشن ژنراتور یک تولید کننده سیگنال با شکل، دامنه و فرکانسهای مختلف می باشد. برای عیب یابی و طراحی در مدار نیاز به سیگنال قابل کنترل داریم تا بتوان بهترین عملکرد را از مدار بدست آورد و این وظیفه بر عهده فانکشن ژنراتور یا سیگنال ژنراتور میباشد.

فانکشن ژنراتور LUTRON  FG-2003 از نوع رومیزی بوده و با رنج فرکانس تا 3MHz و شش نوع شکل موج دستگاهی با کارایی بالا محسوب می شود.

تفاوت فانکشن ژنراتور و سیگنال ژنراتور در محدوده فرکانس و دامنه و شکل موج سیگنال تولید شده است.

 برند لترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش فانکشن ژنراتورهای lutron و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید فانکشن ژنراتور LUTRON FG-2003   و آگاهی از قیمت فانکشن ژنراتور فوق وانواع ژنراتورهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق لوترون LUTRON با شرکت تماس بگیرید.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت فانکشن ژنراتور FG-2003 lutron به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


فانکشن ژنراتور LUTRON FG-2003

فانگشن ژنراتورFG-2003

 رنج فرکانس: 0.5Hz ~ 3MHz

 در 6 مرحله، توسط سوئیچ های دوار کنترل می شود. 

شکل های موج خروجی: سینوسی، مربع، مثلث، رمپ، پالس مثبت و پالس منفی، در مجموع 6 شکل موج. 

ابعاد:  27.5 x 9.0 x.30.0 cm

وزن:  2.5Kg Net.

مصرف برق: 25W

Web Statistics Clicky