اکسیژن متر لوترون OXYGEN METER DO-5510


اکسیژن متر لوترون OXYGEN METER DO-5510,ااکسیژن سنج,اکسیژن متر,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,lutron,لوترون,تایوان,اکسیژن محلول,قلمی,پرتابل,خلوص سنج اکسیژن,آزمایشگاهی,oxygen meter,o2 meter,عکس,آنلاین
نمایش در اندازه واقعی

اکسیژن متر لوترون OXYGEN METER DO-5510

اکسیژن سنج محیط و محلول LUTRON DO-5510

دستگاه اکسیژن سنج DO-5510 LUTRON از نوع محیطی و محلول در آب بوده و مقدار اکسیژن حل شده در آب را تا 20 میلی گرم در لیترنشان می دهد.

کاربرد: اکسیژن مترها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش گاز O2 هوا و محیط مثلا در محیطهای ایزوله بیمارستانی، گلخانه ها و سالن پرورش قارچ ، یا جهت سنجش اکسیژن محلول در آب DO جهت استخرهای پرورش ماهی و...بکار می روند.

 برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش اکسیژن سنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید اکسیژن متر DO-5510 LUTRON  و آگاهی از قیمت اکسیژن سنج فوق وانواع اکسیژن سنج های مشابه آن و دیگر محصولات LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  اکسیژن سنج یا اکسیژن متر یا خلوص سنج اکسیژن گفته می شود. نام آن درعربی: الاوکسجین متر، و به انگلیسی OXYGEN METER, می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت اکسیژن متر        LUTRON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


اکسیژن متر لوترون OXYGEN METER DO-5510

اکسیژن مترDO-5510

محدوده اکسیژن محلول : 0 تا 20 میلی گرم / لیتر

قابلیت اندازه گیری اکسیژن محیط و اکسیژن محلول و پراب مربوطه

قابلیت تنظیم خودکار و نشان دهی درصد نمک

قابلیت اتصال به PC توسط کابل RS232

شامل دیافراگم و الکترولیت

Web Statistics Clicky