کدورت سنج لوترون turbidity meter lutron TU-2016


کدورت سنج لوترون  turbidity meter lutron TU-2016,کدورت سنج,turbidity meter,فسفات سنج,نیترات سنج,آمونیاک سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,کلسیم سنج,صنعتی,lutron,لوترون تایوان,اسیدیته,قلیایی,پرتابل,آزمایشگاهی,عکس,آنلاین,online,باز,فسفرسنج,فتومتر,کربنات کلسیم سنج,اسید
نمایش در اندازه واقعی

کدورت سنج لوترون turbidity meter lutron TU-2016

کدورت سنج LUTRON TU-2016

دستگاه کدورت سنج آب چزء دستگاههای کیفیت سنجی پارامترهای شیمیایی آب  با تابش از منبع نور و نشان دادن مقدار کدورت در آب در تصفیه خانه ها، آکواریوم ها و استخرهای پرورش ماهی، گلخانه های صنعتی و... کاربرد دارد.

کدورت سنج LUTRON TU-2016 از نوع پرتابل بوده و مقدار کدورت موجود در آب را به طریق فتومتری از 0 تا 1000 NTU نشان می دهد. کاربرد آسان و حجم کوچک این دستگاه استفاده از آن را بسیار راحت و مقرون به صرفه نموده است.

 برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش کدورت سنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید کدورت سنج TU-2016 LUTRON و آگاهی از قیمت کدورت سنج فوق وانواع سنجشگرهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: در انگلیسی به آن TURBIDITY METER میگویند.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت TU-2016  LUTRON به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


کدورت سنج لوترون turbidity meter lutron TU-2016

کدورت سنجTU-2016

رنج اندازه گیری

0.00~50.00 / 50~ 1000 NTU

دقت نمایش

0.01  /  1  NTU

دقت محاسبه

± 5 %

منبع نور

LED 850nm

حجم نمونه

10 ml

کالیبراسیون

در دو نقطه 0 و 100 NTU

حافظه

مینیمم و ماگزیمم مقادیر

قابلیت ها

صفحه نمایش بزرک

خاموش شدن خودکار

مدار میکروپروسسوری جهت حداکثر دقت ممکنه

Web Statistics Clicky