ترمومتر لیزری تفنگی دیجیتال MASTECH MS6540B


ترمومتر لیزری تفنگی دیجیتال MASTECH MS6540B,مستچ,mastech,تایوان,ترمومترغیرتماسی,ترمومتر لیزری,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر تفنگی,ترمو متر,ترمومتر مادون قرمز,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,دماسنج نوری,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی ترمومتر
نمایش در اندازه واقعی

ترمومتر لیزری تفنگی دیجیتال MASTECH MS6540B

 LASER THERMOMETER MASTECH MS6540B

 ترمومتر لیزری mastech MS6540B جزء دماسنج های با کاربرد صنعتی می باشد. این دماسنج لیزری با دقت بسیار بالا و قابلیت EMISSIVITY و سنجش دما تا 1050 درجه در سنجش دمای سطوح کاربرد دارد.

برند مستچ MASTECH چین نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دما سنج های MASTECH و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ترمومترMS6540B MASTECH و آگاهی از قیمت ترمومتر لیزری فوق وانواع ترمومترهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق MASTECH مستچ با شرکت تماس بگیرید.

 نام های مشابه: به این دستگاه  حرارت سنج، دماسنج صنعتی، ترمومتر اینفرارد  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحراره بالاشعه تحت الحمراء، درجه الحراره ، و به انگلیسی Infrared Thermometer  می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترمومتر لیزری MS6540B MASTECH به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


ترمومتر لیزری تفنگی دیجیتال MASTECH MS6540B

ترمومتر لیزریMS6540B

محدوده اندازه گیری :-32c°_+1050c°

دقت اندازه گیری :±0.1c°

فاصله دستگاه تا نقطه اندازه گیری:30 : 1

دیگر قابلیت ها:

-دارای لیزر جهت اندازه گیری دقیق تر

-دارای آلارم قابل تنظیم

-دارای حافظه مینیمم/ماکسیمم/متوسط مقادیر

-دارای حافظه داخلی جهت ثبت مقادیر اندازه گیری شده

-قابلیت تنظیم ضریب حساسیت جهت اندازه گیر دقیق کلیه مواد واجسام

-همراه با کیف حمل

Web Statistics Clicky