ترمومتر اینفرارد غیرتماسی پزشکی NON-CONTACT FOREHEAD INFRARED THERMOMETER MASTECH MS6518


ترمومتر اینفرارد غیرتماسی پزشکی NON-CONTACT FOREHEAD INFRARED THERMOMETER MASTECH MS6518,مستچ,mastech,تایوان,ترمومترغیرتماسی,ترمومتر لیزری,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر تفنگی,ترمو متر,ترمومتر مادون قرمز,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,دماسنج نوری,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی ترمومتر
نمایش در اندازه واقعی

ترمومتر اینفرارد غیرتماسی پزشکی NON-CONTACT FOREHEAD INFRARED THERMOMETER MASTECH MS6518

 ترمومتر بدون تماس پزشکی MS6518

 کاربرد ترمومتر مادون قرمز MS6518 mastech: این ترمومتر تفنگی دیجیتال جزء دماسنج های با کاربرد پزشکیی می باشد.

این دماسنج لیزری با دقت بسیار بالا و سنجش دما بین 30 تا 42 درجه سانتی گراد در سنجش دمای بیماران به پزشکان و کادر تخصصی بیمارستانی و کلینیکی کمک می رساند.

برند مستچ MASTECH چین نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دما سنج های MASTECH و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ترمومترMS6518 MASTECH و آگاهی از قیمت ترمومتر پزشکی فوق وانواع ترمومترهای مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق MASTECH مستچ با شرکت تماس بگیرید.

 نام های مشابه: به این دستگاه  حرارت سنج، دماسنج صنعتی، ترمومتر اینفرارد  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحراره بالاشعه تحت الحمراء، درجه الحراره ، و به انگلیسی Infrared Thermometer می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترمومترMS6518   MASTECH به قسمت دانلود مراجعه فرمایید 

جزییات بیشتر


ترمومتر اینفرارد غیرتماسی پزشکی NON-CONTACT FOREHEAD INFRARED THERMOMETER MASTECH MS6518

ترمومترپزشکیی MS6518

قابلیت اندازه گیری:

محدوده اندازه گیری : 30c°_+42c° or 86°F_108°F

دقت اندازه گیری :±0.1c°

فاصله دستگاه تا نقطه اندازه گیری:5  : 15cm

دیگر قابلیت ها:

-دارای آلارم قابل تنظیم

-دارای حافظه داخلی جهت ثبت مقادیر اندازه گیری شده

-همراه با کیف حمل

Web Statistics Clicky