ارت سنح دیجیتال digital earth tester mastech MS2302


ارت سنح دیجیتال digital earth tester mastech MS2302,ارت سنج,ارت تستر,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,ارت سنج کلمپی,چنگکی,صنعتی,mastech,مستچ,چاه ارت,قلمی,پرتابل,چهارسیمه,آزمایشگاهی,earth tester,earth resistance clamp meter,عکس,آنلاین
نمایش در اندازه واقعی

ارت سنح دیجیتال digital earth tester mastech MS2302

ارت سنج مستچ MS-2302

دستگاه ارت سنج MS2302 MASTECH از نوع رومیزی پرتابل بوده و مقدار مقاومت زمین را از 0.01 اهم  تا 4000 اهم اندازه میگیرد.

کاربرد: ارت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن و دقتی که مورد نیاز است به ارت سنج کلمپی (چنگکی) و ارت سنج دیجیتال و ارت سنج سه سیمه و چهارسیمه یا چهار ترمیناله تقسیم می شوند.

 برند مستچ MASTECH چین نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش ارت سنج های MASTECH و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ارت تستر MS-2302 MASTECH  و آگاهی از قیمت ارت سنج فوق وانواع ارت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق MASTECH مستچ با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه سنجش ارت یا اهم سنج چاه ارت، یا تستر چاه ارت گفته می شود. نام آن درعربی: تستر الارض، و به انگلیسی DIGITAL EARTH TESTER, می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ارت سنج   MS2302 MASTECH به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


ارت سنح دیجیتال digital earth tester mastech MS2302

ارت سنح دیجیتال

قاببلیت اندازه گیری :

  • مقاومت الکتریکی : 0.01Ω -4000Ω
  • ولتاژ : 0-300VAC
  • قابلیت اندازهگیری مقاومت به روش های 2Pole , 3Pole


همراه باکیف حمل وپرابهای مربوطه


Web Statistics Clicky