خازن سنج پرتابلMASTECH MS6013


خازن سنج پرتابلMASTECH MS6013,capacitance meter خازن سنج,مولتی متر,فاراد,دستگاه,فرکانس,ترانزیستور,خرید,فروش,قیمت,مستچ mastech,چین,حرفه ای,گارانتی,عکس,شکل,پیکو فاراد,فروش دستگاه,خازن,ظرفیت خازنی,کاربرد,انواع,true rms,mastech,خازن,خازن سنج
نمایش در اندازه واقعی

خازن سنج پرتابلMASTECH MS6013

DIGITAL CAPACITANCE METER MASTECH MS6013

دستگاه خازن سنج یا کاپاسیتانس متربرای اندازه گیری مقادیر ظرفیت خازنی  مورد استفاده قرار می گیرد. کاربر با خازن سنج پرتابل MASTECH  MS6013  در رنجهای مختلف از 0 تا 200 پیکو فاراد و تا 20 میلی فاراد را میسنجد.

ظرفیت خازنی توسط برخی مولتی مترها نیز سنجیده میشود، ولی خازن سنج ها در رنج های گسترده تر میتوانند به کاربر کمک کنند.  دستگاههایی که به LCR معروف شده اند نیز ظرفیت خازنی را به همراه مقاومت و سلف و... می سنجند.

 برند مستچ MASTECH چین نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش خازن سنجهای MASTECH و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید خازن سنج MASTECH MS6013 و آگاهی از قیمت خازن سنج فوق وانواع دیگر آن و محصولات مشابه و دیگر محصولات ابزار دقیق MASTECH با شرکت تماس بگیرید.

نام این دستگاه در زبان انگلیسی  CAPACITANCE METER میباشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت خازن سنج MS-6013  MASTECH به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


خازن سنج پرتابلMASTECH MS6013

خازن سنج پرتابل

Model:MS6013

قابلین اندازه گیری :

  • 0-200p F/2nF/20nF/2nF/200nF/2uF/20uF/200uF/2mF/20mF
  • تغدیه: باطری 9ولت
  • همراه باکیف حمل و پرابهای مربوطه

Web Statistics Clicky