توالی سنج فاز MASTECH MS5900


توالی سنج فاز MASTECH MS5900,three phase rotaition indicator,توالی سنج,rstسنج,دستگاه,آشکارساز گردش موتور,خرید,فروش,قیمت,مستچ mastech,lcr سنج,حرفه ای,گارانتی,عکس,شکل,فروش دستگاه,خازن,ظرفیت خازنی,کاربرد,انواع,true rms
نمایش در اندازه واقعی

توالی سنج فاز MASTECH MS5900

THREE PHASE ROTAION INDICATOR MASTECH MS5900

 جهت مشخص کردن اتصال درست و به ترتیب فازهای دستگاههای سه فاز و جلوگیری از خرابی آن ها، دستگاه توالی سنج یا توالی یاب فاز بکار می رود. توالی سنج پرتابلMASTECH  MS5900  جهت مشخص کردن جهت چرخش فاز و درستی آن و همچنین جهت چرخش موتور بکار می رود. به همین جهت به این دستگاه ها آشکارساز گردش موتور نیز میگویند.

 برند مستچ MASTECH چین نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش RSTسنج های MASTECH و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید توالی سنج MASTECH MS5900 و آگاهی از قیمت RST سنج فوق وانواع دیگر آن و محصولات مشابه و دیگر محصولات ابزار دقیق MASTECH با شرکت تماس بگیرید.

نام این دستگاه در زبان انگلیسی THREE PHASE ROTATION INDICATOR میباشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت RST سنج MS-5900  MASTECH به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

 

جزییات بیشتر


توالی سنج فاز MASTECH MS5900

توالی سنج فاز

Model:MS5900

  • ولتاژ عملکرد: 120V-400V AC
  • فرکانس عملکرد : 2Hz-400Hz
  • دارای 6 LED جهت نشان دادن وضعیت های مختلف هرفاز

همراه با کیف حمل و پرابهای مربوطه

 

Web Statistics Clicky