کنترلر PID دوگانه سری TZN/TZ


کنترلر PID دوگانه سری TZN/TZ,کنترلر pid,دوگانه,نمایندگی نمایشگر,فروش نمایشگر,فروش نمایشگر آتونیکس,کنترلر,خرید نمایشگر آتونیکس,کنترلر آتونیکس,autonics
نمایش در اندازه واقعی

کنترلر PID دوگانه سری TZN/TZ

کنترلرهای دما اتونیکس ساخت کشور کره میباشند.

کنترلرهای دما سری TZN ، کنترلرهای PID میباشند. این کنترلرها دارای انواع ورودی های سنسور و ترموکوپل دما و همچنین ورودی آنالوگ جریانی و ولتاژی میباشد.

برای مشاهده مشخصات کنترلر به قسمت اطلاعات بیشتر و برای دریافت کاتالوگ کنترلر اتونیکس به قسمت دانلود واقع در پایین صفحه مراجعه کنید.


کنترلر دما چیست؟(Temperature controller)

کنترلر های دما، تجهیزاتی جهت کنترل پارامتر دما در فرایندهای صنعتی و آزمایشگاهی میباشند. کنترلرها از نظر عملکردی به دو دسته ناپیوسته و پیوسته تقسیم میشوند. کنترلر های ناپیوته شامل کنترلر دووضعیتی(ON-OFF)، سه وضعتی و چند وضعیتی میباشد.کنترلرهای پیوسته شامل کنترلر تناسبی(Proportional)،کنترلر انتگرالی (Integral) ، کنترلر تناسبی–انتگرالی (PI)، کنترلر تناسبی– مشتقی(PD)، کنترلرPID و کنترل فازی میباشند. کنترلر PID که از متداولترین نوع کنترلر در صنایع است از ترکیب موازی سه کنترلر تناسبی ،انتگرالی و مشتق گیر ایجاد می شود. این کنترلرهای قابل برنامه ریزی، معمولا برای کنترل و تنظیم پارامترهای صنعتی از جمله سرعت، دما ،جریان ، فشار و ... استفاده میشود.این کنترلرهای صنعتی ابتدا از خروجی سیستم  فیدبک میگیرند. این مقدار وارد مقایسه گر شده و باSET POINT (یا ورودی ) مقایسه می شود. خطای حاصل از این مقایسه به عنوان e(t) وارد تابع کنترل PID می شود و با اعمال ضرایبP , IوD در خروجی کنترل کننده دارای یک سیگنال جهت ورود به سیستم تحت کنترل و در جهت بهبود آن ، می باشیم . این سیگنال باعث تغییر رفتار سیستم می شود و خروجی را به مقدار مطلوب نزدیک و نزدیکتر می کند تا با آن ، برابری کند.

در انتخاب کنترلر دما باید به تغذیه،ورودی ها و خروجی های کنترلر توجه نمود و آنها را متناسب با شرایط مورد نیاز انتخاب کرد. ورودی کنترلرهای دما با توجه به مدل انتخابی غالبا به صورت انواع سنسورهای دما(PT100,K,jو...) و نیز در برخی مدلها دارای ورودی های آنالوگ جریانی و ولتاژی میباشند.. خروجی کنترلرها  نیز به غالبا به صورت رله،آنالوگ جریانی(4 تا 20 میلی آمپر)، SSR و نیز در مدلهایی قابل اتصال به کامپیوتر جهت نمایش تغییرات پرامتر بر روی سیستم میباشد.

کنترلرهای دما در مدلهای آنالوگ و دیجیتال عرضه میشوند.  

اگر کنترلری بدون خروجی باشد دیگر به آن کنترلر اتلاق نمیشود و صرفا یک نمایشگر دیجیتال میباشد. برای انتخاب نمایشگر دیجیتال فقط نوع ورودی نمایشگر و تعداد ورودی آن باید مشخص شود. 


جهت خرید کنترلر دما اتونیکس و اگاهی از قیمت کنترلر دما اتونیکس ، با شرکت تماس بگیرید.

- فروش انواع و اقسام کنترلر دما اتونیکس با قابلیت های متنوع

جزییات بیشتر


کنترلر PID دوگانه سری TZN/TZ

 کنترلر تنظیم خودکار PIDدوگانه

- عملکرد PIDدوگانه تنظیم خودکار پاسخ سرعت بالا ، کنترلر PIDبرای دستیابی سریع به مقدار مطلوب پاسخ سرعت پایین کنترل PIDبرای حداقل میزان اورشوت با اینکه پاسخ کمی آهسته باشد

-  دقت نمایش بالا %0.3±

-  عملکرد کنترل تنظیم خودکار دو مرحله ای

-  ورود چندگانه (13نوع انتخاب ورودی ) : سنسور دما ، جریان ، ولتاژ

-  با توابع خروجی مختلف : شامل LBA،SBA وهفت نوع آلارم خروجی و چهارنوع تابع انتخابی آلارم ،خروجی 4-20mA وخروجی RS485

-  نمایش نقطه ای اعشار برای ورودی آنالوگ

کنترلر TZN

TZN/TZ Series

Dual PID auto tuning controller
● Dual PID auto tuning function: High-speed response of PID control to reach to the desired value fast, low-speed of response of PID control to minimize the overshoot even though response is a little bit slow.
● High display accuracy: ±0.3%(by F.S. value of each input)
● 2-Steps auto tuning control function
● Multi-input function (13 kinds of multi-input selection function): Temperature sensor, voltage and current selection function.
● Various sub output function: Includes in LBA, SBA, 7kinds of alarm output and 4 kinds of alarm option function, PV transmission output(DC4-20mA), RS485 communication output
● Display the decimal point for analog input

Web Statistics Clicky