رطوبت سنج محیطی (دیتالاگر) HT-3007SD لوترون LUTRON HUMIDITY METER


رطوبت سنج محیطی (دیتالاگر) HT-3007SD لوترون LUTRON HUMIDITY METER,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,lutron,لوترون,تایوان,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer,عکس,پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج محیطی (دیتالاگر) HT-3007SD لوترون LUTRON HUMIDITY METER

رطوبت سنج دماسنج محیطی HT-3007SD لوترون

 دستگاه رطوبت سنج HT-3007SD LUTRON از نوع  دیتالاگر محیطی بوده و رطوبت را تا 95% RH و دمای محیط را نیز تا 50 درجهC نشان می دهد. علاوه بر آن (نقطه شبنم)DEW POINT و (دمای شرجی) WET BULB  نیز کمیتهای دیگری است که این دستگاه نشان می دهد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند لوترون LUTRON تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های LUTRON و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج LUTRON-3007SD و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق  LUTRON لوترون با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج   LUTRON-3007SD  به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج محیطی (دیتالاگر) HT-3007SD لوترون LUTRON HUMIDITY METER

رطوبت سنج محیطی HT-3007SD لوترون 

محدوده اندازه گیری میزان رطوبت :5 الی 95 درصد 

محدوده اندازه گیری دما با پراب مربوطه : 100- الی 1300 درجه سانتی گراد 

محدوده اندازه گیری دما بدون پراب " سنسور محیطی" : 0 الی 50 درجه  سانتی گراد

نقطه شبنم : 25.3- تا 48.9 درجه سانتی گراد 

دمای شرجی: -21.6 تا 50 درجه سانتی گراد

دارای کارت حافظه جهت ثبت اطلاعات 

قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق پورت  USBو RS232  ونرم افزار مربوط

 

Web Statistics Clicky