ترمومتر لیزری تفنگی INFRARED THERMOMETER TES-1327


ترمومتر لیزری تفنگی INFRARED THERMOMETER TES-1327 ,تس,tes,تایوان,ترمومترغیرتماسی,ترمومتر لیزری,ترمومتر اینفرارد,ترمومتر تفنگی,ترمو متر,ترمومتر مادون قرمز,ترمومتر دیجیتال,دماسنج لیزری,حرارت سنج لیزری,دماسنج نوری,ترمومتر نوری,فروش,خرید,قیمت,دماسنج تفنگی,نمایندگی ترمومتر
نمایش در اندازه واقعی

ترمومتر لیزری تفنگی INFRARED THERMOMETER TES-1327

ترمومتر دیجیتالی نوری TES-1327

کاربرد ترمومتر لیزری tes-1327 : این ترمومتر تفنگی دیجیتال جزء دماسنج های با کاربرد صنعتی می باشد.

این دماسنج لیزری با Emissivity قابل تنظیم و در نتیجه با دقت بسیار بالا و سنجش دما تا 500 درجه در سنجش دمای سطوح کاربرد دارد.

برند تس TES تایوان نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش دما سنج های TES و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید ترمومتر TES-1327 و آگاهی از قیمت ترمومتر لیزری فوق وانواع ترمومترهای مشابه آن و دیگر محصولات TES تس با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  حرارت سنج، دماسنج صنعتی، ترمومتر اینفرارد  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: مقیاس الحراره بالاشعه تحت الحمراء، درجه الحراره ، و به انگلیسی Infrared Thermometer می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت ترمومتر لیزری     TES- 1327 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


ترمومتر لیزری تفنگی INFRARED THERMOMETER TES-1327

ترمومتر لیزری تفنگی TES-1327

اندازه گیری دما تا برد 12 متر با نسبت 12:1

رنج اندازه گیری دما از 35- تا 500 درجه

رزولوشن نمایش دما 0.1 درجه

امکان تنظیم ضریب تابش EMISSIVITY  از 0.17 تا 1.0

ترمومتر تفنگی با لیزری از کلاس 2

امکان تنظیم آستانه هشدار و آلارم شنیداری

حافظه دستی تا 50 مورد

قرائت ماگزیمم و مینیمم دما

خاموش شدن اتوماتیک

Web Statistics Clicky