رطوبت سنج جامدات MOISTURE METER ST-125B


رطوبت سنج جامدات MOISTURE METER ST-125B,
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج جامدات MOISTURE METER ST-125B

دستگاه رطوبت سنج ST-125B از نوع رطوبت سنج جامدات بوده و رطوبت موادی چون: مقوا، کاغذ، چوب، پلاستر، مصالح ساختمانی و... را بوسیله بارگراف و نمایشگر دیجیتال تا 44% نشان می دهد.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند استاندارد STANDARD هنگ کنگ نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های STANDARD و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج ST-125B  و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق STANDARD استاندارد با شرکت تماس بگیرید.

نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج ST-125B  به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج جامدات MOISTURE METER ST-125B

 رطوبت سنج جامدات ST-125B

رطوبت سنج چوب،کاغذ و مواد جامد مثل میوه جات نیمه خشک

نمایشگر بارگراف و دیجیتال

محدوده اندازه گیری : 44% تا 6

Web Statistics Clicky