رطوبت سنج دماسنج محیطی HUMIDITY METER STANDARD ST-625


رطوبت سنج دماسنج محیطی HUMIDITY METER STANDARD ST-625,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,standard,استاندارد,هنگ کنگ,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج دماسنج محیطی HUMIDITY METER STANDARD ST-625

رطوبت سنج دماسنج محیطی ST-625 استاندارد

دستگاه رطوبت سنج  ST-625 از نوع رطوبت سنج های محیطی بوده و رطوبت محیط را تا 100%  نشان می دهد. علاوه بر آن نقطه شبنم dew point و دمای تر wet bulb را نیز نمایش می دهد و از مدل st-615 دارای دقت بیشتری در سنجش رطوبت است.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند استاندارد STANDARD هنگ کنگ نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های STANDARD و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج ST-625 و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزاردقیق STANDARD استاندارد با شرکت تماس بگیرید.

 نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج  st-625 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید


جزییات بیشتر


رطوبت سنج دماسنج محیطی HUMIDITY METER STANDARD ST-625

رطوبت سنج ST-625

هیدروترمومتر “رطوبت سنج و دما سنج

پارامترهای اندازه گیری : RH-temp- wet bulb - dew point

رنج اندازه گیری رطوبت: 0 to 100%RH

با قابلیت سنجش حرارت محیط تا 100 درجه سانتی گراد

Web Statistics Clicky