رطوبت سنج دماسنج حرفه ای PSYCHROMETER WITH INFRARED THERMOMETER ST-8896


رطوبت سنج دماسنج حرفه ای PSYCHROMETER WITH INFRARED THERMOMETER ST-8896,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,standard,استاندارد,هنگ کنگ,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج دماسنج حرفه ای PSYCHROMETER WITH INFRARED THERMOMETER ST-8896

رطوبت سنج دماسنج اینفرارد ST-8896

دستگاه رطوبت سنج ST-8896 از نوع رطوبت سنج محیطی بوده و رطوبت محیط را تا 99.9% نشان می دهد. این دستگاه همچنین با امکان سنجش دما از طریق پراب تماسی K و همچنین از طریق اینفرارد و همچنین تعیین دمای تر و نقطه شبنم به یک دستگکاه مولتی رطوبت و حرارت سنج حرفه ای تبدیل شده است.

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند استاندارد STANDARD هنگ کنگ نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های STANDARD و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج ST  و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق STANDARD استاندارد با شرکت تماس بگیرید.

 نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج  ST-8896 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج دماسنج حرفه ای PSYCHROMETER WITH INFRARED THERMOMETER ST-8896

رطوبت سنج دماسنج محیطی ST-8896

سنجش رطوبت تا 99.9%

دمای تر WET BULB : صفر تا 80 درجه سانتی گراد

DEW POINT نقطه شبنم: 30- تا 100 درجه سانتی گراد

سنجش دمای تماسی با پراب تیپ K : تا 1372 درجه سانتی گراد

سنجش دمای اینفرارد : تا 500 درجه سانتی گراد

دمای محیط : از 10- تا 60 درجه سانتی گراد

Web Statistics Clicky