رطوبت سنج دماسنج ارزان و کوچک محیطی HUMIDITY METER ST-83


رطوبت سنج دماسنج ارزان و کوچک محیطی HUMIDITY METER ST-83,رطوبت سنج,نم سنج,دیجیتال,قیمت,خرید,فروش,دستگاه,محیط,محیطی,صنعتی,هوا,جامدات,خاک,standard,استاندارد,هنگ کنگ,نقطه شبنم,کاغذ,دمای تر,آزمایشگاهی,humidity meter,moisture meter,psychrometer پرتابل,آنلاین,نقطه شبنم,dew point,wet bulb
نمایش در اندازه واقعی

رطوبت سنج دماسنج ارزان و کوچک محیطی HUMIDITY METER ST-83

رطوبت سنج و دماسنج ارزان ST-83

دستگاه رطوبت سنج ST-83 از نوع محیطی وده و رطوبت محیط  را تا 100% نشان می دهد. دمای محیط را نیز تا 60 درجه نشان می دهد. این وسیله به دلیل اندازه کوچک و قیمت ارزان بسیار پرمصرف می باشد. 

کاربرد: رطوبت سنج ها دستگاهی هستند که بسته به نوع کاربرد آن به سنجش رطوبت هوا و گاز مثلا در گلخانه ها و سالن پرورش قارچ یا در سنجش رطوبت جامدات، خاک، مواد گرانولی، مواد غذایی و غلات، یا رطوبت مصالح ساختمانی مثل بتن، آجر و چوب و... کمک می کند.

 برند استاندارد STANDARD هنگ کنگ نمایندگی انحصاری در ایران ندارد و توسط چند شرکت وارد می شود. فروش رطوبت سنج های STANDARD و دیگر برندها توسط این شرکت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

جهت خرید رطوبت سنج ST-83 و آگاهی از قیمت رطوبت سنج فوق وانواع رطوبت سنج های مشابه آن و دیگر محصولات ابزار دقیق STANDARD استاندارد با شرکت تماس بگیرید.

 نام های مشابه: به این دستگاه  نم سنج  نیز گفته می شود. نام آن درعربی: الرطوبه متر، و به انگلیسی HUMIIDITY METER, MOISTURE METER و PSYCHROMETER می باشد.

 جهت دریافت مشخصات فنی این دستگاه به قسمت اطلاعات بیشتر و جهت آگاهی از نحوه کار (طرز کار) آن و دریافت pdf کاتالوگ یا datasheet دیتا شیت رطوبت سنج   ST-83 به قسمت دانلود مراجعه فرمایید

جزییات بیشتر


رطوبت سنج دماسنج ارزان و کوچک محیطی HUMIDITY METER ST-83

رطوبت سنج محیطی کوچک ST-83

سنجش 0 تا 100 درصد رطوبت محیط با رزولوشن 0.1 و دقت 3%RH

سنجش دمای محیط به سانتی گراد و فارنهایت

سنجش دما : 20- تا 60 درجه سانتی گراد

قابلیت حمل آسان به دلیل کوچکی و سبکی

ابعاد: 146*54*34 میلیمتر    وزن: 138 گرم

Web Statistics Clicky